«امپراتوري شوم»

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

«امپراتوري شوم»

گفتا ز كه ناليم كه از ماست كه بر ماست

 

بار ديگر ارتجاع سياه حاكم بر ايران  با  صحبتهاي رئيس  جمهور خود  باعث جنجال شد.

 

بار  ديگر ارتجاع از اهداف و  اميال شوم خود براي جهان به روشني سخن گفت و جاي هر گونه شك و ابهام  را از بين برد.

صحبتهاي روز چهارشنبه احمدي نژاد مبني بر حذف كشور اسرائيل از صفحة جهان باز هم در كشورهاي خارجي غوغا به پا كرد و موج اعتراضات از چهارگوشة جهان بر خاست

 كه وا مصيبتا- گويا كه قرار بوده احمدي‌نژاد( بخوانيدش عصاره ناب ارتجاع) به جز اين باشد-.

 خبرگزاري رژيم (ايسنا) 4 آبان 84: « همايش جهان بدون صهيونيسم»، ... «احمدي‌نژاد پيش از آغاز سخنانش خطاب به حاضران گفت كه اگر قرار است شعار "مرگ بر اسراييل" بدهيد، آن را درست و حسابي بگوييد».

... اينها مي‌گويند "مگر مي‌شود دنياي بدون آمريكا و صهيونيسم را شاهد باشيم؟" ولي شما به خوبي مي‌دانيد كه اين شعار و هدف يك هدف دست يافتني و حتما شدني است.

امام عزيز ما فرمودند كه اين رژيم اشغالگر قدس بايد از صفحه روزگار محو شود اين جمله بسيار حكيمانه است. مساله فلسطين مساله‌اي نيست كه بتوانيم با بخشي از آن سازش كنيم.» ...

احمدي نژاد ادامه داد: «مگر مي‌شود جبهه‌اي اجازه دهد كه در قلبش جبهه‌اي ديگر ايجاد شود؟ اين به معناي شكست است و هر كس كه موجوديت اين رژيم را به رسميت شناسد در واقع شكست دنياي اسلام را امضا كرده است».

وي همچنين گفت: «امام عزيز ما در مبارزه خود با دنياي استكبار نقطه مركزي و فرماندهي قرارگاه دشمن يعني رژيم اشغالگر قدس را هدف گرفتند و من ترديد ندارم كه موج جديدي كه در فلسطين عزيز به راه افتاده و امروز در دنياي اسلام نيز شاهد آن هستيم كه موجي از معنويتي است كه سراسر دنياي اسلام را فراگرفته و به زودي اين لكه ننگ را از دامان دنياي اسلام پاك خواهد كرد و اين شدني است».

«رئيس جمهور به تمامي سران دنياي اسلام هشدار داد كه مراقب فتنه باشند؛ اگر كساني از فشار نظام سلطه، كج فهمي و ساده لوحي يا خودخواهي و دنيا پرستي قدمي را در راه شناسايي رژيم صهيونيستي بردارند بدانند كه در آتش اهل امت اسلام خواهند سوخت».

 

روز دوشنبه گذشته نيز ولي فقيه رژيم جهل و جنايت در سخنراني خود باز روياهاي خود مبني بر ايجاد يك امپراتوري جهاني زير امر خود ومحوريت رژيم آخوندي صحبت كرد: 

«يك انسان، يك حزب، يك مجموعه، نمي‌توانند با چالشهاي دنياي امروز مواجه شوند اون چيزي كه‌ مي‌تواند يك هويت عظيم جمعي بين‌المللي است كه محورش هم نظام جمهوري اسلاميست… ما عمق استراتژيك داريم در ملتهاي گوناگون… ما مي‌توانيم پايه‌هاي غلطي را كه قدرت اقتصادي متمركز متراكم دستگاههاي شيطاني براي خودشان به‌وجود آوردند به‌چالش بكشيم… اينها را بايد به چالش كشيد. چه كسي مي‌تواند؟ يك هويت جمعي بين‌المللي».

قبل از آن روز جمعه 29 مهر خامنه ايي در نماز جمعه نهران در باره پروژه اتمي رژيم گفت: يك علمي را شما كسب مي‌كنيد. يعني راز به‌كارگيري اين دانش را در توليد فلان محصول كشف مي‌كنيد و وسيله‌اش را هم در حد حداقل توليد مي‌كنيد. مي‌خواهيد تكثير كنيد، استفادة كامل بكنيد، نمي‌گذارند. جلوش را مي‌گيرند. اين آن چيزي است كه اتفاق افتاده… اين براي ملت ايران قابل قبول نيست

قبل از آن روز 19 مهر  خبرگزاري ايلناي رژيم از قول پاسدار كوثري، رئيس اداره امنيت ستاد كل نيروهاي مسلح رژيم خبر داد:  ما تمام نقاط آسيب‌‏پذير دشمنانمان را مي‌‏شناسيم و مي‌‏دانيم كه بايد مقابل آنها چه كار كنيم. امروز نيز در كشور ما افراد شهادت‌طلبي آماده هستند تا به اين نقاط آسيب‌پذير ضربه بزنند. اگر پروندة هسته‌يي ايران در آژانس انرژي هسته‌يي و با گفتگو و از راه منطقي حل نشود، بهتر است ايران از اين مجموعه خارج شود، چون مطمئن باشيد كه آنها مانند هشت سال دفاع مقدس هيچ غلطي نمي‌‏توانند بكنند.

 كوثري، هدف ايران را تبديل شدن كشور به يك قدرت در منطقه دانست و اظهار داشت: براي رسيدن به اين قدرت كارهاي سختي در پيش داريم

قبل از آن نيز آخو ند مصباح يزدي از ايجاد حكومت جهاني مسلمانان تحت رهبري حكومت آخوندي سخن گفته بود.

روز سه شنبه نيز  احمدي نژاد در ديدارش با «دانشجويان!!» با تكيه به سياست مماشت غرب گفت كه چند روزي  غرب سر مسألة اتمي شلوغ كرد ولي وقتي ديد رژيم سفت ايستاده جا زد.

البته خاطر نشان مي شود كه موارد اشاره شده  در بالا فقط قسمت كوچكي از صحبتهاي عوامل رژيم است و اگر كسي قصد جمع‌آوري اين گونه فاكتها را داشته باشد  شايد روزانه صدها فاكت از طرف عوامل ريز و درشت رژيم وجود دارد كه اشاره به آنها در حوصله اين مقاله نيست.

به خوبي مشخص است كه رژيم خوابهاي سياهي براي كل جهان ديده و به دنبال اين است كه جناياتي را كه  در ايران انجام داده تحت نام گسترش اسلام و جنگ ضد صهيونيسم و ضد امپرياليسم  در كل جهان انجام دهد و سلاح اتمي و بلعيدن عراق  را نيز براي پيش برد همين اهداف  و باجخواهي  نياز دارد.

البته نبايد فراموش كرد كه قلدري امروزي رژيم محصول سياست مماشت دراز مدت غرب  با آن است. رژيمي كه قرار بود از ديد غرب به مرور با خاتمي استحاله شود و او را «گوربا چف ايران» مي ناميدند   و در راستاي سياست مماشت و پوئن دادن به آن اسم اصلي ترين سازمان اپوزسيون ايران، مجاهدين را در ليست تروريستي گذاشتند و برسر آن به انواع و اقسام معاملات ننگ آور با آخوند ها دست يازيدند(براي نمونه بمباران و خلع سلاح كردن  قرارگاههاي ارتش آزادي بخش در عراق  و  حمله مغول‌وار  به مقر رئيس جمهور مقاومت در 17 ژوئن  2003) ناگهان در ميان بهت ، حيرت  و ترس خود احمدي نژاد را  كه عربده مي‌كشيد و نفس كش مي‌طلبد را  نظاره كرد.

در اينجا  انسان ياد  شعر پر معناي  ناصر خسرو انسان مي‌افتد كه گفت:

 

‏‎ روزي‌‏ ز سر سنگ عقابي به هوا خاست
 
وندر‏ طلب طعمه پرو پال  بياراست
 ‏بر‏ راستي بال نظر كردو همي گفت
 ‏امروز‏ همه ملك جهان زير پرماست
 ‏گر‏بر سر خاشاك يكي پشه بجنبد
 ‏جنبيدن‌‏ آن پشه عيان در نظر ماست
 ‏ناگه‌‏ ز كمينگاه يكي سخت كماني
 
تيري‌‏ ز قضا  و قدر انداخت برو راست
 ‏بربال‌‏ عقاب  آمد آن تير  جگر دوز
 ‏وز‏ابر مر او را به سوي خاك فرو كاست
 ‏گفتا‏عجب است اين كه ز چوبي و ز آهن
 ‏اين‌‏تندي و تيزي و پريدن ز كجا خاست
 ‏چون‌‏   نيك نظر كرد پر خويش برآن ديد
«گفتا‏ زكه كه ناليم؟ كه از ماست كه بر ماست»

 

آري امروز نيز داستان غرب  و رژيم ملاها بيانگر داستان همين شعر است و غرب بايد رد و اثر كاركرد سياست مماشت خودرا دروجود حكومت كنوني ولايت فقيه ببيند و از آن درس  لازم را بگيرد كه اولين قدم اين درس عملي  خارج كردن نام سازمان مجاهدين از ليست تروريستي  و به رسميت شناختن مقاومت مردم ايران عليه رژيم آخوندي است.

نبايد فراموش كرد كه اگر در مقابل رژيم آخوندي سياست قاطعي اتخاذ نگردد اولين هدف آخوندها  كه بلعيدن كشور عراق است  فقط در حد آرزو باقي نمي ماند و نبايد فراموش كرد كه در حال حاضر وزارت كشور دولت فعلي عراق در دست عوامل رژيم آخوندي قرار دارد و عوامل رژيم با خودروي پليس رسمي عراق به  ربودن ، شكنجه و كشتن  مخالفين رژيم آخوندي در عراق مي‌پردازد   و اينها تماما نتيجه سياست مماشات غرب  محسوب مي‌شود و اگر مقاومت ايران پروژة اتمي رژيم را افشا نمي كرد  چه بسا جهان با حقيقت سهمگين ديگري كه خود در به وجود آمدنش نقش اصلي را داشته، مواجه مي‌شد و آن بمب اتمي در دست رژيم بينادگرا و تروريستي آخوندي بود.

دولتمردان غرب خوب است هميشه اين بيت از  شعر شاعر ايراني را  در هر اعتراضي كه  به رژيم ملاها  مي‌كنند براي خود زمزمه كنند:

گفتا ز كه ناليم؟ كه از ماست كه بر ماست

 

م.مشيري( رهنورد)

6 آبان 84 (27 اكتبر 2005

template Joomla